ASUS ZenFone 4 – zbrusu nový Android Smartphone

Smartphony sú veľmi populárne po celom svete, takže Nový Asus smartphone by nemalo prísť ako prekvapenie, ale Asus sa snaží vziať svoj podiel na trhu s týmto veľmi lacné ZenFone 4.

ZenFone 4 od Asus

ZenFone 4 from Asus
Navrhnutý ZenFone 4 smartphone je skvelé a zariadenie je k dispozícii v piatich farbách – lesklý biely, cherry červené, blankytne modrá, slnečné žltá -, ktorý bude naozaj apelovať na ľudí. Lacné smartphone je vyrobená z plastu, ktorý je pevný a dobre v ruke, ďalšie plus je, že ZenFone 4 majú 4-palcový displej, a niečo, čo je veľmi zriedkavé v nových smartphonov. Ostatné smartphony v ZenFone 4 cenovej relácii sú veľmi tvrdý na použitie, ale aj v prípade, že tento smartphone nie je rýchle, nemá výrazné nevýhody. Snáď Asus ZenFone 4s 1,2 GHz dual-core Intel Atom Z2520 procesor použiť v drahších SHOUJI?

ZenFone 4 má 4 GB internej pamäte, ktorá je rozšíriteľná až na 32 GB, 1 GB RAM. Chytrý telefón má 5MP zadný VGA fotoaparát, rovnako ako nešpecifikovaná kamera vpredu a funkciou Dual SIM. ZenFone 4 prichádza s 4,3 Jelly Bean Android, a Asus’ Zen UI. Rozmery ZenFone 4 je 124.4 x 61,4 x 11,2 mm, čo znamená, že je nie tak celkom tenký, ale myslíme si, že telefón má pohodlné veľkosť a na strane plus len váži 115 gramov, takže je jednoduché a príjemné. Nemoderných sa, že ZenFone 4 bude len stáť 99 dolárov, čo je naozaj dobré pre smartphone s nasledujúce špecifikácie

iPod príslušenstvo: hudbu uhol trubice reproduktora

Ak budete počúvať hudbu všade a vždy, tento iPod reproduktor bude ideálnym riešením pre vás. Všetko, čo potrebujete je U-disk, SD karty alebo USB pripojenie k počítaču a môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu.

Hudbu uhol trubice reproduktora pre iPod

 

Hudba Angel trubice reproduktora majú vstup do micro SD karta, FM rádio, USB rozhranie a piesne, ktoré sa budú hrať vidno na LCD obrazovke na reproduktor. Micro SD karta alebo U-Disk môžete pripojiť reproduktor a počúvať hudbu kdekoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek. Tento iPod príslušenstvo sú veľmi ľahké, jednoduché použitie a jednoduché na dopravu. Samozrejme, môžete tiež pripojiť k iným zariadeniam cez kábel USB a prehrávanie hudby. Hudba Angel trubice reproduktora od internetages.com funguje supreme a prenosné počítače, mobilné telefóny, MP3 a MP4, CD prehrávače, iPody a tak ďalej. Tento systém reproduktorov je ideálny pre použitie v kancelárii, v práci alebo doma. Prijímač je vyrobený z hliníka a hrá fantasticky jasné stereo zvuk. Hudbu uhol trubice reproduktora je k dispozícii v niekoľkých rôznych farbách: čierna, strieborná, modrej, ružovej a zelenej.

Vlastnosti:
-Výrobok: reproduktory
-Materiál: hliník
-Kompatibilná s: iPod, iPhone, prenosné počítače, mobilné telefóny, MP3 a MP4, CD prehrávače, atď.
-Farby: čierna, strieborná, modrej, ružovej a zelenej
-Jasný a čistý zvuk
-U-disku, SD karta vstup, FM rádio, napájanie
-Frekvenčná zmena: 150-18000 Hz
-Reproduktor: 4,5 cm
-Napájanie: 5V/1000mA, napájací adaptér, USB pripojenie
-3,5 mm stereo výstup

Balík obsahuje:
-Hudbu uhol trubice reproduktora
-USB kábel
-3,5 mm kábel
-Užívateľská príručka

iFrogz Orbit praskla silikónové puzdro pre iPhone 4

Chráňte svoj iPhone 4 pred poškriabaním a značky s Orbit praskla silikónový kryt. Tento kryt má iný vzor, ako prispôsobiť svoj štýl.

Obežnej dráhe praskla silikónový vak vám poskytuje istý úchop a chrániť všetky rohy a po stranách váš iPhone pred nárazmi a poškriabaním. S týmto produktom klávesnice a obrazovky sú viac chránené. Štýlovú ochranu, ale súčasne stále ľahko získať prístup k vašej klávesnice a monitora.

iFrogz Orbit Burst Silicone Case for iPhone 4

Ročník Spotify pripojiť prehrávač rádio – ľahké hudby z vášho Spotify aplikácie

INet3 argón + v2 je jedným zo svetovo prvý stolový rádiá, ktorých Spotify pripojiť natívne. S Spotify môžete vybrať pripojiť priamo z Spotify aplikácie ktoré diela, ktoré mali hrať hudbu Spotify. Počúvanie skladieb na cestách a môžete prísť domov, ísť do Spotify aplikáciu a vyberte “Stereo izbu”, po ktorom ihneď sa bude prehrávať hudba ďalšie tam. Potom vyberte “Kuchyni”, ak by radšej mať zvuk tam, a tak ďalej.

Cez Spotify pripojiť váš smartphone a app funguje ako diaľkové ovládanie pre Spotify, nie ako hudobný prehrávač. To vám dáva oveľa lepšiu výdrž batérie a stability vo vzťahu k prúdu pomocou AirPlay. Môžete presunúť hudbu v tep na hráča v inej miestnosti, a môže bežať všetky nástroje z Spotify aplikácie, ktoré ste oboznámení s. Zavolá, hudba pokračuje, a ak ste do hudby čas s vaším smartphone pre potom ísť nakupovať, takže môžete zvyšok rodiny počúvať. Nové a oveľa pružnejšie Spotify skúsenosti.

Continue reading

Nokia C2-02 Touch a typ mobilného telefónu

Nokia C2-02 je dotyk typu mobilný telefón s vysúvacou klávesnicou a dotykovým displejom. To môže byť dobrým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú kompaktné telefón s tradičná alfanumerická klávesnica, ale tiež chce mať dotykový displej.

Nokia C2 02

Nokia C2 02

Okrem dotykový displej má tento Nokia mobilný telefón, niektoré príjemné vlastnosti, ako je Facebook a Twitter apps, Nokia mapy, hudobný prehrávač a FM rádio. Tak základy pracujú, takže môžete zostať v kontakte s priateľmi, keď ste na cestách. Ale telefón je dvojpásmový, takže prístup k internetu je veľmi pomalá. Nokia mapy je tiež nainštalovaný, ale nie je bez GPS, ktorý vám povie, kde sa nachádzate.

Nokia C2-02 displej nie je tak veľký ako Andorid telefón “monitory-veľkosť je približne tretinu veľkosti high-end Android telefóny-takže nie je veľa priestoru na pohyb prstom okolo.

Mobilné telefóny Nokia C2-02

Nokia C2-02 mobile

Má 2 megapixelovým fotoaparátom bez blesku a zameranie, a je takmer nepoužiteľný pre nahrávanie videa. Má iba 10 MB vstavaná pamäť, ale tam je 2 GB pamäťovej karte obsiahnuté v balíku.

Výdrž batérie je lepšia ako priemer, ale to je preto, že telefón má iba veľmi málo. Ak trpíte dotyk typu koncept je nový Nokia C2-02 dobré riešenie.

Navštívte Digo Paul nájsť definície mobil príslušenstvo, batéria, puzdro, slúchadlá a ďalšie príslušenstvo Nokia C2-02.

Špecifikácie:
Obrazovke
* TFT odporovú dotykovou obrazovkou, 65 k farby
* 240 x 320 pixelov, 2.6 palcový

Fotoaparát
* 2 MP, 1600 × 1200 pixelov

Pamäť
* Vstavaný: 10 MB
* Karty: microSD až do 32 GB, 2 GB pamäťová karta v balení

Batérie
* Štandardná batéria, Li-ion 1020 mAh (BL-5 c)
* Pohotovostný režim: až 600 t
* Doba hovoru: až 5 t
* Hudby: až 37 t

Veľkosť
* Rozmery: 103 x 31,9 x 17 mm
* Hmotnosť: 115 g

Nájsť váš Android mobilný – Správca zariadení Android

Vedeli ste, že Android má funkciu, ktorá je veľmi podobná známej “nájsť môj iPhone” funkcia pre Apple? Čítajte dnešné sprievodca z songaah a ďalšie informácie o používaní tejto pohodlné služby.

Funkcia: Sleduje Google Android mobile
Väčšina chytré telefóny majú vstavaný GPS, ktorý vám umožní Geoznačkovanie a navigácia, ale tiež že zaregistruje váš telefón do pasce, že ste stratili. Pomocou správcu zariadení Android môžete nájsť ukradnuté alebo zabudnuté mobile.

Tu si môžete prečítať, ako začať s Android Device Manager:
Aktivácia správcu zariadení Android

Android na vašom prístroji, musíte ísť do nastavenia aplikácie, Google a stlačte Android Device Manager. Funkcia register jednotky je predvolene zapnutá, ale aby vzdialeného vymazania údajov stlačte políčko “povoliť externé zadnej polohy”, potom “Aktivovať”.
Použitie správcu zariadení Android

Ak chcete používať správcu zariadení Android, prejdite na https://www.google.com/android/devicemanager a prihláste sa pomocou svojho účtu Google. Môžete získať správu so žiadosťou o povolenie umožniť Android Device Manager použiť údaje o polohe. Kliknite na tlačidlo “Súhlasím” pokračovať.

Sledovať telefónu: umiestnenie Android zariadenia sa automaticky zobrazí na mapu, s názvom lokality. Môžete zoom a von z mapy sa pozrieť na miesto.

Aktivovať Ringer: namiesto toho, aby požiadal niekoho zavolať váš telefón vám pomôže nájsť to, môžete volať jednotky cez správca zariadenia Android. To povedie k prístroj vyznie za päť minút na najvyššiu hlasitosť, aj keď je nastavený na tichý alebo vibrácií.

Zámok telefónu: to môže byť užitočné pre blokovanie zariadenia na diaľku, ak chcete odomknúť Android zariadenia tak, aby nikto prístup k vašim údajom. Ak chcete odomknúť vaše zariadenie, kliknite na “zámok”. Dvakrát zadajte nové heslo a potom kliknite na tlačidlo odomknúť. Odoslanie príkazu k zariadeniu, bude to odomknúť okamžite.

Diaľkové vymazať všetok obsah: môžete odstrániť všetky aplikácie, obrázky, hudba a nastavenia v prístroji. Ak je telefón v režime offline, odstráni obsah chvíľu prístroj je online znova.

3 najviac populárnych iPad vzduchu kryty

iPad vzduch bol prezentovaný v roku 2013 ako nový tablet, ktorý nahradí iPad 4 sietnice. Keď si človek myslí, “Vzduchu”, takže máme na mysli niečo tenké a ľahko, vďaka populárnej Apple MacBook Air notebooku. A vzduch je naozaj ľahké a tenké! 29 percent ľahšia a 20 percent tenšie než iPad 4 sietnice, ktoré majú byť presné.

Dnes píšeme na najpopulárnejšie 3 pokrýva iPad vzduchu:)

Four-Fold inteligentné obaly na iPad vzduchu

Four-Fold Smart covers for iPad Air

Štyri-záhyb Smart vzduchu krytu je veľmi praktické a štýlové kryt vyrobený z vysoko kvalitných PU kože. Føs v niekoľkých farieb (modrá, zelená, oranžová, čierna, tmavo a svetlo šedá, fialová, červená, atď) a chráni chrbát a obrazovky bezpečne. Keď otvoríte kryt, prebudí váš iPad, a ide do spánku nastavenie režimu pri zatváraní. Kryt možno sklopiť, takže máte po ruke statív pre zobrazovanie médií alebo FaceTime. Pretože pokrytie je veľmi jednoduché, dať žiadne extra váhu tenký a ľahký iPad vzduchu.

Nie je prekvapením, že Four-Fold Smart obal pre iPad patrí medzi najobľúbenejšie kryty!

Griffin Survivor obal pre iPad vzduchu

Griffin Survivor cover for iPad Air

Griffin je známy pre svoje silné Survivor-výrobky. Tento kryt je nazývaný nie pre Griffin Survivor kryt bez dôvodu: je to silné a odolné, a chráni váš iPad vzduchu proti rôznym hrozby, a to aj mimo. Je nezávisle testovaný a certifikovaný splniť požiadavky kryt MIL-STD-810 v US ministerstvo obrany. To znamená, že váš iPad vzduchu je chránené pred vetrom a dažďom, šok a jeseň (skúška: drop plochá betónový povrch z 1,8 m), a že Gates udržiava piesok a prach von.

Rôzne Crystal pokrýva iPad vzduchu

Various Crystal covers for iPad Air

iPad vzduchu Crystal kryt je veľmi populárny kvôli rozumnú cenu, ale nie len z tohto dôvodu. Tieto kryty sú k dispozícii v niekoľkých farbách a je veľmi ľahký, takže sa hodí mať vždy iPad iba s jedným z nich perfektne zapadá a poskytuje voľný prístup ku všetkým funkciám, a je ľahké ich sundat vďaka jednoduchým “kliknutím na” design.

WhatSim vám umožní používať WhatsApp po celom svete

WhatsApp je jedna z dnešných najpopulárnejších IM služby- ale ak ste v zahraničí, je možné použiť bez nákladov (veľké) údajov alebo Wi-Fi pripojenie na internet. Ale je tu riešenie: WhatSim!

WhatSim-posielať textové správy zadarmo

WhatSim + WhatsApp

Hoci WhatsApp je spoľahlivé, rýchle a zadarmo rovnako na posielanie textových správ, to sa stáva zložitejší, ak ste v zahraničí, saidy countryaah: musíme nájsť nejaký Wi-Fi zónu, inak stúpajúce náklady za prenos dát. Ale teraz spoločnosť z Talianska riešenie.

WhatSim + WhatsApp:
Posielať textové správy zadarmo, kdekoľvek a kedykoľvek

Manuel Zanella WhatSim

Manuel Zanella a WhatSim

WhatSim funguje celkom jednoduché – použiť namiesto karty SIM a WhatsApp môžete posielať textové správy zadarmo – bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Jediné, čo budete platiť je 10 EUR za rok, a WhatSim vám umožní používať WhatsApp nad 400 mobilných operátorov v 150 krajinách. Môžete dozvedieť viac na www.whatsim.com a ak sa vám páči nápad, môžete si objednať karty WhatSim.

Mimochodom, je muž za WhatSim Manuel Zanella, zakladateľ a CEO na nulu mobil – taliansky mobilný operátor, ktorý šetrí užívateľov až 85% hovorov, textových správ a mobilných dát, zatiaľ čo v rovnakom čase môžu prijímať hovory z viac ako 140 krajinách úplne zadarmo.

Niektorí veria, že WhatSim je skvelý projekt, zatiaľ čo ostatní sa domnievajú, že to len je dobrý nápad, ako je (mierne) zle vykonaná. Uvidíme… Ale ako sa podeliť o svoj názor do poľa komentár.

WhatSim SIM karty
Manuel Zanella WhatSim
Manuel Zanela a WhatSim – SIM kartu, ktorá vám umožní používať WhatsApp odosielať zadarmo textové správy

Pôsobivé mobil od Sony: Xperia Z1

Sony Xperia Z1 je najnovší Android-najlepšie model od Sony Mobile, ktorý bol vyhlásený v roku 2013 IFA. Tento telefón je určite jeden z najlepších, možno najlepšie smartphone na trhu. Je charakterizovaná obrazovke ostrý pôsobivé kamery, zvukový dizajn, blesk rýchly procesor a potom je vodotesný. Tento telefón nie je len mierne aktualizovanú verziu svojho predchodcu Xperia Z, pretože vytvára niektoré veľké zmeny na smartphone na trhu.

Xperia Z1: Nové obrazovky
Xperia Z1 má 5-palca Triluminos LCD displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Tu sú technológie zbrusu nový obrazovka – Sony X-Reality, ktorá zlepšuje ostrosť obrazu, a poskytuje pôsobivý obraz kvality.

Impressive Mobile From Sony

Jedinečný fotoaparát v 21 megapixelov
Fotoaparát na Xperia Z1 má novú optiku a nový obrázok čip v 1/2,3-palcový, ktorý je rovnako veľký ako čipy, ktoré sa nachádzajú v rozšírených kompaktných fotoaparátov. Prostredníctvom wholesaleably.com, Sony má nový objektív, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre tento mobil – G-objektív a BIONZ procesor algoritmus, ktorý možno nájsť v kompaktných fotoaparátov Sony. Xperia Z1 dáva oveľa lepšiu kvalitu obrazu než Xperia Z, hoci jeho predchodcom je dobrý fotoaparát telefón. Je zaujímavé, že Z1 získal fyzický kľúč na chrbte, ktorý dáva oveľa príjemnejší spôsob, ako fotiť v.

Ostatné špecifikácie majú Xperia Z1 má najsilnejšie mobilný procesor – quad-core QC Snapdragon série 800 s 2,2 GHz. Pokiaľ ide o Xperia Z má tento vzor 30% lepšia kapacita batérie (3000 mAh batérie). Moja vyzerá tam sú tiež zmeny v porovnaní so svojim predchodcom: Z1 má kovový rám a trochu guľatejší hrany ako Xperia Z, ktoré umožňuje pohodlnejšie udržať. Je tiež dostal vyššie IP certifikácia – IP58.

Inet3 + V2 Music Streamer a rádio

INet3 argón + v2 je absolútne Kompletná tabuľka rádio s Vstavané stereo reproduktory, internetové rádio, Spotify pripojiť, DAB + a FM s RDS/RadioText. Môžete dokonca vzdialene ovládať radio aplikácií z vášho smartphone ( iOS/Android). Niekoľko povrchových úprav.

Inet3 + V2 Music Streamer And Radio

Vrcholom iNet3 argón + v2-bezdrôtové a kompletné internetové rádio s Vstavané stereo reproduktory, Spotify pripojiť, DAB + a FM/servere

  1. Vstavané stereo reproduktory pre extra pekný a bohatý zvuk
  2. Vstavaný Spotify pripojenie funkcie
  3. Oboch internetové rádio DAB + a FM-RDS
  4. Voľba pre app-diaľkové (Apple iOS/Android)
  5. Elegantné OLED displej s stmievanie funkcie

Continue reading